Menu

Kabelky

Dámske kabelky

550 položiek

 • Čierna spoločenská kabelka Jasena

  Dámska elegantná spoločenská kabelka v čiernej farbe s leským povrchom. Kabelka do ruky aj na rameno, s zapínaním na zlatú sponu. Vhodná na akúkoľvek večernú príležitosť.

  Doručenie 4 -7 dni

  27,90 €

 • Luxusná čierna kabelka Karima

  Elegantná a luxusná dámska večerná kabelka vhodná na akúkoľvek príležitosť. Čierna kabelka do ruky so zapínaním na zlatú sponu, má lesklý povrchový materiál a je doplnená aj zlatou retiazkou.

  Doručenie 4 -7 dni

  28,90 €

 • Luxusná listová kabelka Esther čierna

  Luxusná listová kabelka v čiernej farbe s jemne lesklým povrchom. Kabelka do ruky aj na rameno so zapínaním na zlatú sponu, v peknom elegantnom prevedení a dizajne.

  Doručenie 4 -7 dni

  26,90 €

 • Čierna kabelka so štrasovou sponou

  Elegantná dámska spoločenská kabelka v čiernej farbe. Kabelka sa zapína na cvok, je doplnená na prednej strane ozdobnou striebornou štrasovou sponou. Má hladký semišový povrch a tiež striebornú retiazku.

  Doručenie 4 -7 dni

  25,90 €

 • Čierna spoločenská kabelka Percy

  Ligotavá dámska spoločenská kabelka v čiernej farbe s lesklým povrchom. Kabelka je doplnená zlatou ozdobnou sponou na prednej strane, zapína sa na cvok. Má aj dlhé retiazkové ramienko.

  Doručenie 4 -7 dni

  23,90 €

 • Čierna večerná kabelka Gessy

  Elegantná a nadčasová večerná kabelka v čiernej farbe. Kabelka do ruky aj na rameno/ má zlaté retiazkové ramienko, vhodná na rôzne spoločenské udalosti. Zapína sa na zlatú ozdobnú sponu.

  Doručenie 4 -7 dni

  26,90 €

 • Spoločenská kabelka Aubree čierna

  Jemná a decentná spoločenská kabelka do ruky v čiernej farbe. Kabeka je na povrchu jemne riasená, zapína sa na cvok a je doplnená zlatou retiazkou.

  Doručenie 4 -7 dni

  23,90 €

 • Čierna spoločenská kabelka so štrasom

  Elegantná dámska listová spoločenská kabelka do ruky v čiernej farbe. Kabelka je lemovaná strieborným štrasom, zapína sa na cvok, povrchový materiál je semiš. Súčasťou modelu je aj strieborné retiazkové ramienko.

  Doručenie 4 -7 dni

  25,90 €

 • Čierna kabelka Klaris

  Atypická dámska spoločenská kabelka v čiernej farbe. Kabelka má netradičný tvar, riasenie po celom obvode. Zapína sa na zlatú sponu a má aj dlhé retiazkové ramienko v zlatej farbe. Asymetrický strih ju robí pútavou a nápadnou.

  Doručenie 4 -7 dni

  28,90 €

 • Biela kabelka Klaris

  Atypická dámska spoločenská kabelka v bielej farbe. Kabelka má netradičný tvar, riasenie po celom obvode. Zapína sa na zlatú sponu a má aj dlhé retiazkové ramienko v zlatej farbe. Asymetrický strih ju robí pútavou a nápadnou.

  Doručenie 4 -7 dni

  28,90 €

 • Biela kabelka s perlami Gliss

  Spoločenská dámska kabelka do ruky v bielej farbe. Kabelka je doplnená perličkami po celom povrchu, zapína sa na ozdobnú zlatú sponu. Taktieť na rúčke sú lesklé štrasové kamienky. Súťasčou modelu je aj zlatá retiazka.

  Doručenie 4 -7 dni

  32,90 €

 • Luxusná biela kabelka Karima

  Elegantná a luxusná dámska večerná kabelka vhodná na akúkoľvek príležitosť. Biela kabelka do ruky so zapínaním na zlatú sponu, má lesklý povrchový materiál a je doplnená aj zlatou retiazkou.

  Doručenie 4 -7 dni

  28,90 €

 • Maslová kabelka s ozdobou Aubry

  Elegantná dámska spoločenská kabelka zo saténu v maslovo-bielej farbe doplnená výraznou štrasovou ozdobou na prednej strane. Kabelka má aj zlatú retiazku.

  Doručenie 4 -7 dni

  21,90 €

 • Saténová kabelka Elry strieborná

  Elegantná dámska spoločenská kabelka v svetlej striebornej farbe. Jemne lesklá kabelka so zapínaním na cvok, doplnená retiazkovým ramienkom. Kabelka je vhodná k spoločenským a večerným šatám a elegantným outfitom.

  Doručenie 4 -7 dni

  24,90 €

 • Strieborná kabelka s ozdobou Aubry

  Elegantná dámska spoločenská kabelka zo saténu v striebornej farbe doplnená výraznou štrasovou ozdobou na prednej strane. Kabelka má aj zlatú retiazku.

  Doručenie 4 -7 dni

  21,90 €

 • Strieborná spoločenská kabelka so štrasom

  Elegantná dámska listová spoločenská kabelka do ruky v striebornej farbe. Kabelka je lemovaná strieborným štrasom, zapína sa na cvok, povrchový materiál je semiš. Súčasťou modelu je aj strieborné retiazkové ramienko.

  Doručenie 4 -7 dni

  25,90 €

 • Strieborná spoločenská kabelka Percy

  Ligotavá dámska spoločenská kabelka v striebornej farbe s lesklým povrchom. Kabelka je doplnená zlatou ozdobnou sponou na prednej strane, zapína sa na cvok. Má aj dlhé retiazkové ramienko.

  Doručenie 4 -7 dni

  23,90 €

 • Luxusná listová kabelka Esther strieborná

  Luxusná listová kabelka v striebornej farbe s jemne lesklým povrchom. Kabelka do ruky aj na rameno so zapínaním na zlatú sponu, v peknom elegantnom prevedení a dizajne.

  Doručenie 4 -7 dni

  26,90 €

 • Strieborná spoločenská kabelka Florance

  Luxusná dámska spoločenská kabelka v striebornej farbe. Večerná kabelka do ruky s ozdobnou štrasovou zlatou sponou na zapínanie, doplnená zlatou retiazkou. Lesklý model vhodný na akúkoľvek spoločenskú udalosť.

  Doručenie 4 -7 dni

  28,90 €

 • Luxusná strieborná kabelka Karima

  Elegantná a luxusná dámska večerná kabelka vhodná na akúkoľvek príležitosť. Strieborná kabelka do ruky so zapínaním na zlatú sponu, má lesklý povrchový materiál a je doplnená aj zlatou retiazkou.

  Doručenie 4 -7 dni

  28,90 €

 • Strieborná spoločenská kabelka Jasena

  Dámska elegantná spoločenská kabelka v striebornej farbe s leským povrchom. Kabelka do ruky aj na rameno, s zapínaním na zlatú sponu. Vhodná na akúkoľvek večernú príležitosť.

  Doručenie 4 -7 dni

  27,90 €

 • Strieborná večerná kabelka Rouzit

  Elegantná a spoločenská dámska kabelka do ruky v striebornej farbe. Kabelka má ozdobnú rúčku s perlami, na prednej strane striebornú mašľu a zapína sa na cvok. Má hladký saténový povrch a je tiež doplnená striebornou retiazkou na rameno.

  Doručenie 4 -7 dni

  26,90 €

 • Sivá večerná kabelka Rouzit

  Elegantná a spoločenská dámska kabelka do ruky v sivej farbe. Kabelka má ozdobnú rúčku s perlami, na prednej strane striebornú mašľu a zapína sa na cvok. Má hladký saténový povrch a je tiež doplnená striebornou retiazkou na rameno.

  Doručenie 4 -7 dni

  26,90 €

 • Fialová večerná kabelka Gessy

  Elegantná a nadčasová večerná kabelka vo fialovej farbe. Kabelka do ruky aj na rameno/ má zlaté retiazkové ramienko, vhodná na rôzne spoločenské udalosti. Zapína sa na zlatú ozdobnú sponu.

  Doručenie 4 -7 dni

  26,90 €

 • Fialová spoločenská kabelka Percy

  Ligotavá dámska spoločenská kabelka vo fialovej farbe s lesklým povrchom. Kabelka je doplnená zlatou ozdobnou sponou na prednej strane, zapína sa na cvok. Má aj dlhé retiazkové ramienko.

  Doručenie 4 -7 dni

  23,90 €

 • Luxusná listová kabelka Esther fialová

  Luxusná listová kabelka vo fialovej farbe s jemne lesklým povrchom. Kabelka do ruky aj na rameno so zapínaním na zlatú sponu, v peknom elegantnom prevedení a dizajne.

  Doručenie 4 -7 dni

  26,90 €

 • Luxusná listová kabelka Esther ružová

  Luxusná listová kabelka v ružovej farbe s jemne lesklým povrchom. Kabelka do ruky aj na rameno so zapínaním na zlatú sponu, v peknom elegantnom prevedení a dizajne.

  Doručenie 4 -7 dni

  26,90 €

 • Luxusná listová kabelka Esther ružovo-zlatá

  Luxusná listová kabelka v ružovo-zlatej farbe s jemne lesklým povrchom. Kabelka do ruky aj na rameno so zapínaním na zlatú sponu, v peknom elegantnom prevedení a dizajne.

  Doručenie 4 -7 dni

  26,90 €

 • Ružovo-zlatá spoločenská kabelka Florance

  Luxusná dámska spoločenská kabelka v ružovo-zlatej farbe. Večerná kabelka do ruky s ozdobnou štrasovou zlatou sponou na zapínanie, doplnená zlatou retiazkou. Lesklý model vhodný na akúkoľvek spoločenskú udalosť.

  Doručenie 4 -7 dni

  28,90 €

 • Luxusná telová kabelka Karima

  Elegantná a luxusná dámska večerná kabelka vhodná na akúkoľvek príležitosť. Béžovo-telová kabelka do ruky so zapínaním na zlatú sponu, má lesklý povrchový materiál a je doplnená aj zlatou retiazkou.

  Doručenie 4 -7 dni

  28,90 €

 • Béžová spoločenská kabelka so štrasom

  Elegantná dámska listová spoločenská kabelka do ruky v béžovej farbe. Kabelka je lemovaná strieborným štrasom, zapína sa na cvok, povrchový materiál je semiš. Súčasťou modelu je aj strieborné retiazkové ramienko.

  Doručenie 4 -7 dni

  25,90 €

 • Béžová večerná kabelka Gessy

  Elegantná a nadčasová večerná kabelka v béžovej farbe. Kabelka do ruky aj na rameno/ má zlaté retiazkové ramienko, vhodná na rôzne spoločenské udalosti. Zapína sa na zlatú ozdobnú sponu.

  Doručenie 4 -7 dni

  26,90 €

 • Béžová kabelka so štrasovou sponou

  Elegantná dámska spoločenská kabelka v béžovej farbe. Kabelka sa zapína na cvok, je doplnená na prednej strane ozdobnou striebornou štrasovou sponou. Má hladký semišový povrch a tiež striebornú retiazku.

  Doručenie 4 -7 dni

  25,90 €

 • Béžová kabelka Tally

  Elegantná dámska kabelka v béžovej farbe. Semišová kabelka so zapínaním na cvok, s ozdobnou striebornou rúčkou aj striebornou retiazkou.

  Doručenie 4 -7 dni

  25,90 €

 • Béžová kabelka Klaris

  Atypická dámska spoločenská kabelka v béžovej farbe. Kabelka má netradičný tvar, riasenie po celom obvode. Zapína sa na zlatú sponu a má aj dlhé retiazkové ramienko v zlatej farbe. Asymetrický strih ju robí pútavou a nápadnou.

  Doručenie 4 -7 dni

  28,90 €

 • Zlatá kabelka s perlami Gliss

  Spoločenská dámska kabelka do ruky v zlatej farbe. Kabelka je doplnená perličkami po celom povrchu, zapína sa na ozdobnú zlatú sponu. Taktieť na rúčke sú lesklé štrasové kamienky. Súťasčou modelu je aj zlatá retiazka.

  Doručenie 4 -7 dni

  32,90 €

 • Ružovo-zlatá kabelka s perlami Gliss

  Spoločenská dámska kabelka do ruky v ružovo-zlatej farbe. Kabelka je doplnená perličkami po celom povrchu, zapína sa na ozdobnú zlatú sponu. Taktieť na rúčke sú lesklé štrasové kamienky. Súťasčou modelu je aj zlatá retiazka.

  Doručenie 4 -7 dni

  32,90 €

 • Luxusná ružovo-zlatá kabelka Karima

  Elegantná a luxusná dámska večerná kabelka vhodná na akúkoľvek príležitosť. Ružovo-zlatá kabelka do ruky so zapínaním na zlatú sponu, má lesklý povrchový materiál a je doplnená aj zlatou retiazkou.

  Doručenie 4 -7 dni

  28,90 €

 • Spoločenská kabelka Aubree zlatá

  Jemná a decentná spoločenská kabelka do ruky v zlatej farbe. Kabeka je na povrchu jemne riasená, zapína sa na cvok a je doplnená zlatou retiazkou.

  Doručenie 4 -7 dni

  23,90 €

 • Zlatá spoločenská kabelka Florance

  Luxusná dámska spoločenská kabelka v zlatej farbe. Večerná kabelka do ruky s ozdobnou štrasovou zlatou sponou na zapínanie, doplnená zlatou retiazkou. Lesklý model vhodný na akúkoľvek spoločenskú udalosť.

  Doručenie 4 -7 dni

  28,90 €

 • Zlatá spoločenská kabelka Percy

  Ligotavá dámska spoločenská kabelka v zlatej farbe s lesklým povrchom. Kabelka je doplnená zlatou ozdobnou sponou na prednej strane, zapína sa na cvok. Má aj dlhé retiazkové ramienko.

  Doručenie 4 -7 dni

  23,90 €

 • Luxusná listová kabelka Esther zlatá

  Luxusná listová kabelka v zlatej farbe s jemne lesklým povrchom. Kabelka do ruky aj na rameno so zapínaním na zlatú sponu, v peknom elegantnom prevedení a dizajne.

  Doručenie 4 -7 dni

  26,90 €

 • Zlatá spoločenská kabelka Jasena

  Dámska elegantná spoločenská kabelka v zlatej farbe s leským povrchom. Kabelka do ruky aj na rameno, s zapínaním na zlatú sponu. Vhodná na akúkoľvek večernú príležitosť.

  Doručenie 4 -7 dni

  27,90 €

 • Luxusná zlatá kabelka Karima

  Elegantná a luxusná dámska večerná kabelka vhodná na akúkoľvek príležitosť. Zlatá kabelka do ruky so zapínaním na zlatú sponu, má lesklý povrchový materiál a je doplnená aj zlatou retiazkou.

  Doručenie 4 -7 dni

  28,90 €

 • Saténová kabelka Elry oranžová

  Elegantná dámska spoločenská kabelka v oranžovej farbe. Jemne lesklá kabelka so zapínaním na cvok, doplnená retiazkovým ramienkom. Kabelka je vhodná k spoločenským a večerným šatám a elegantným outfitom.

  Doručenie 4 -7 dni

  24,90 €

 • Ružová crossbody kabelka

  Dámska malá kabelka cez rameno v ružovej farbe s tyrkysovým nastaviteľným popruhom.

  Doručenie 4 -7 dni

  26,90 €

 • Ružová fuchsia kabelka Tally

  Elegantná dámska kabelka v ružovo-fuchsiovej farbe. Semišová kabelka so zapínaním na cvok, s ozdobnou striebornou rúčkou aj striebornou retiazkou.

  Doručenie 4 -7 dni

  25,90 €

 • Fuchsiová večerná kabelka Rouzit

  Elegantná a spoločenská dámska kabelka do ruky v ružovej fuchsia farbe. Kabelka má ozdobnú rúčku s perlami, na prednej strane striebornú mašľu a zapína sa na cvok. Má hladký saténový povrch a je tiež doplnená striebornou retiazkou na rameno.

  Momentálne vypredané

  26,90 €

 • Neónová fuchsiová kabelka Klaris

  Atypická dámska spoločenská kabelka v ružovej neónovej farbe. Kabelka má netradičný tvar, riasenie po celom obvode. Zapína sa na zlatú sponu a má aj dlhé retiazkové ramienko v zlatej farbe. Asymetrický strih ju robí pútavou a nápadnou.

  Doručenie 4 -7 dni

  28,90 €

 • Fuchsiová kabelka so štrasovou sponou

  Elegantná dámska spoločenská kabelka v ružovej fuchsia farbe. Kabelka sa zapína na cvok, je doplnená na prednej strane ozdobnou striebornou štrasovou sponou. Má hladký semišový povrch a tiež striebornú retiazku.

  Doručenie 4 -7 dni

  25,90 €

 • Fuchsiová večerná kabelka Gessy

  Elegantná a nadčasová večerná kabelka v ružovej fuchsiovej farbe. Kabelka do ruky aj na rameno/ má zlaté retiazkové ramienko, vhodná na rôzne spoločenské udalosti. Zapína sa na zlatú ozdobnú sponu.

  Doručenie 4 -7 dni

  26,90 €

 • Fuchsiová spoločenská kabelka so štrasom

  Elegantná dámska listová spoločenská kabelka do ruky v ružovej fuchsia farbe. Kabelka je lemovaná strieborným štrasom, zapína sa na cvok, povrchový materiál je semiš. Súčasťou modelu je aj strieborné retiazkové ramienko.

  Doručenie 4 -7 dni

  25,90 €

Filter

Farba zobraziť všetky

Dodanie

Hľadať text

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Planeta-mody.sk vám ponúka originálne a nadčasové dámske kabelky na akúkoľvek príležitosť. Objavte štýlové a fashion kabelky, klasické veľké kabelky, shopper nákupné tašky, malé listové a spoločesnké kabelky a nezabúdame ani na trendy dámske ruksaky a ľadvinky.

V ponuke nájdete nadčasové spoločenské kabelky v klasickým odtieňoch, luxusné clutch kabelky na akúkoľvek príležitosť aj na bežné nosenie. Milujeme crossbody kabelky! Taška cez rameno je proste nadčasový kúsok, ktorý rozhodne nesmie v našich šatníkoch chýbať.

Máme pre vás pripravené aj kabelky z pravej kože, ktoré sú rozhodne nestarnúcou elegantnou klasickou.

Štýlové a krásne kabelky, ktoré si ľahko u nás doladíte aj šatám, džínsovým bundám alebo trendy kabátom. V ponuke na planeta-mody.sk nájdete kabelky rôznych štýlov a veľkostí, klasické odtiene čiernej či béžovej, ale aj menej zvyčajné odtiene zelenej, purpurovej či modrej.

Kabelkový raj na vás čaká na planeta-mody.sk!

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe DO POKLADNE ➜