VRÁTENIE TOVARU DO 30 DNÍ

NAD 40€ - DORUČENIE ZADARMO

0

Vrátenie a výmena tovaru

Kupujúci má právo v rámci predĺženej lehoty 30 dní tovar rozbaliť a odskúšať obdobným spôsobom ako je obvyklé pri nákupe v klasickom „kamennom" obchode a to v rozsahu potrebnom na zistenie povahy, charakteristík a fungovania tovaru. Odskúšať však neznamená začať tovar používať a následne ho vrátiť predávajúcemu. Kupujúci zodpovedá za zníženie hodnoty tovaru, ktoré vzniklo v dôsledku takého zaobchádzania s tovarom, ktoré je nad rámec zaobchádzania potrebného na zistenie vlastností a funkčnosti tovaru a v prípade ak kupujúci odstúpi od zmluvy a doručí predávajúcemu tovar, ktorý je používaný, poškodený alebo neúplný, zaväzuje sa kupujúci uhradiť predávajúcemu náklady, ktoré vznikli v súvislosti s opravou tovaru a jeho uvedením do pôvodného stavu.

Postup pri vrátení tovaru

Kupujúcemu odporúčame pri vrátení tovaru vyplniť návratku, ktorú obdržal spolu s tovarom pri prevzatí zásielky (návratka je predtlačená na druhej strane faktúry). Korektné vyplnenie návratky urýchli celkový proces vrátenie tovaru.

Tovar je potrebné zaslať na poštovú adresu predávajúceho:

www.Planeta-mody.sk

Ing. Ján Tiža

Za Vodou 23

064 01 Stará Ľubovňa

Spôsob, akým je možné vrátiť finančné prostriedky:

  • vo forme darčekovej poukážky v hodnote vráteného tovaru
  • bankovým prevodom na Vami uvedené číslo účtu
  • poštovým poukazom na Vami uvedenú adresu

Po održaní vráteného tovaru zákazník obdrží potvrdenie o vrátení tovaru e-mailom, ktorý obsahuje informácie, kedy a akým spôsobom budú zákazníkovi vrátené finančné prostriedky.

Kupujúci je povinný zvoliť pri preprave taký obal, aby nedošlo k poškodeniu tovaru. Tovar poškodený pri preprave v dôsledku nevhodne zvoleného obalu predávajúci nie je povinný prijať a kupujúci nie je oprávnený žiadať vrátenie peňazí alebo nový tovar. V prípade straty zásielky slovenskou poštou alebo kuriérskou spoločnosťou predávajúci nenesie zodpovednosť.

Za vrátenie tovaru si predávajúci neúčtuje žiadne ďalšie poplatky ani poštovné náklady. Darčekový kupón alebo finančné prostriedky Vám budú vrátené  do 14 dní od prijatia zásielky.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať aj e-mailom na info@planeta-mody.sk alebo telefonicky na našej zákazníckej linke +421/944 008 601 v pracovných dňoch od 8.00 hod. do 16.30 hod.

 

Upozornenie: Pri vrátení tovaru platia ustanovenia Obchodných podmienok a reklamačného poriadku. Pri reklamácií tovaru je potrebné vrátiť tovar vrátane príslušenstva a dokumentácie spolu so záručným listom, resp. kópiou dokladu o zaplatení, ktorý slúži ako záručný list. Tovar zaslaný na dobierku predávajúci nepreberá.

 

Postup pri výmene tovaru

Nesadla vám veľkosť, nepáči sa vám farba? Nevadí... Tovar vám radi vymeníme. 

Pri výmene tovaru je potrebné postupovať rovnako ako pri Vrátení tovaru. Tovar nám zašlite na vyššie uvedenú adresu a zrealizujte novú objednávku, ktorú vám odošleme v čo najkratšom čase. Za vrátený tovar vám vrátime finančné prostriedky spôsobom, ktorý zvolíte v návratke. 

Pri preprave je potrebné zvoliť taký obal, aby nedošlo k poškodeniu tovaru. Tovar poškodený pri preprave v dôsledku nevhodne zvoleného obalu predávajúci nie je povinný vymeniť a kupujúci nie je oprávnený žiadať vrátenie peňazí alebo nový tovar. V prípade straty zásielky slovenskou poštou, alebo kuriérskou spoločnosťou predávajúci nenesie zodpovednosť.

O bližšom termíne dodania (výmene tovaru) je možné sa informovať aj emailom na info@planeta-mody.sk alebo telefonicky na našej zákazníckej linke +421/944 008 601 v pracovných dňoch od 8.00 hod. do 16.30 hod.

 

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa
Hore

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa
Táto stránka používa cookies. Viac info