Menu

Kvetované šaty

Objavte sviežu kolekciu kvetovaných šiat. Trendy vzory pre jar a leto, ideálne na každú udalosť. Nájdite svoj dokonalý kvetovaný outfit – od romantických maxí po pohodlné mini šaty.

32 položiek

 • NOVINKA

  Krémové kvetované šaty Lithia

  Decentné a elegantné dámske šaty s kvetinovým vzorom.

  Veľkosť vypredaná, zvoľte prosím inú

  32,90 €

 • NOVINKA

  Béžovo-ružové kvetované šaty Lithia

  Decentné a elegantné dámske šaty s kvetinovým vzorom.

  Externý sklad

  32,90 €

 • NOVINKA

  Čierne kvetované šaty Lithia

  Decentné a elegantné dámske čierne šaty s kvetinovým vzorom.

  Externý sklad

  32,90 €

 • Spoločenské kabelky
 • Kvetované volánové šaty Minewra

  Dámske šaty Minewra s pestrým kvetinovým vzorom. Šaty dievčenského strihu, s dlhým rukávom, s volánovou sukňou, v páse stiahnuté elastickou gumičkou. šaty sa zapínajú na gombík.

  Externý sklad

  39,90 €

 • Volánové šaty Minewra kvetované

  Dámske šaty Minewra v čiernej farbe s výrazným kvetovaným vzorom. Šaty dievčenského strihu, s dlhým rukávom, s volánovou sukňou, v páse stiahnuté elastickou gumičkou. šaty sa zapínajú na gombík.

  Externý sklad

  39,90 €

 • Volánové šaty Minewra čierne s so vzorom

  Dámske šaty Minewra v čiernej farbe s jemným kvetinovým vzorom. Šaty dievčenského strihu, s dlhým rukávom, s volánovou sukňou, v páse stiahnuté elastickou gumičkou. šaty sa zapínajú na gombík.

  Externý sklad

  39,90 €

 • Asymetrické bielo-modré maxišaty Bride 59,90 € 50%

  Asymetrické bielo-modré maxišaty Bride

  Asymetrické dámske maxišaty v bielo-modrej farbe doplnené kvetovaným vzorom. Sú ušité z ľahkého a jemného šifónu, ktorý sa veľmi pohodlne nosí. Spoločenské šaty s asymetrickým výstrihom, so zapínaním na zips na chrbáte, vhodné na svadbu aj akúkoľvek inú príležitosť. Šaty majú všitú spodničku, vďaka ktorej nebude materiál priehľadný.

  Momentálne vypredané

  29,90 €

  59,90 € Ušetríte 30 €

 • Asymetrické biele maxišaty Bride - modrý vzor 59,90 € 50%

  Asymetrické biele maxišaty Bride - modrý vzor

  Asymetrické dámske maxišaty v bielej farbe doplnené modrým kvetovaným vzorom. Sú ušité z ľahkého a jemného šifónu, ktorý sa veľmi pohodlne nosí. Spoločenské šaty s asymetrickým výstrihom, so zapínaním na zips na chrbáte, vhodné na svadbu aj akúkoľvek inú príležitosť. Šaty majú všitú spodničku, vďaka ktorej nebude materiál priehľadný.

  Externý sklad

  29,90 €

  59,90 € Ušetríte 30 €

 • Asymetrické mentolové maxišaty Bride kvetované 59,90 € 50%

  Asymetrické mentolové maxišaty Bride kvetované

  Asymetrické dámske maxišaty v mentolovej farbe doplnené jemným kvetovaným vzorom. Sú ušité z ľahkého a jemného šifónu, ktorý sa veľmi pohodlne nosí. Spoločenské šaty s asymetrickým výstrihom, so zapínaním na zips na chrbáte, vhodné na svadbu aj akúkoľvek inú príležitosť. Šaty majú všitú spodničku, vďaka ktorej nebude materiál priehľadný.

  Externý sklad

  29,90 €

  59,90 € Ušetríte 30 €

 • Zelené šaty Nancy 49,90 € 48%

  Zelené šaty Nancy

  Krátke dámske šaty v zelenej smaragdovej farbe s výraznými ružovými kvetmi. Šaty s lodičkovým výstrihom a dlhým rukávom.

  Externý sklad

  25,90 €

  49,90 € Ušetríte 24 €

 • Biele kvetinové plisované šaty Tille

  Elegantné dámske šaty v bielej farbe doplnené jemným pastelovým kvetinovým vzorom. Šaty s plisovanou sukňou, krátkym rukávom, majú elastický pás s viazaním. Šaty majú prekladaný výstrih a krátky rukáv.

  Externý sklad

  39,90 €

 • Kvetinové plisované šaty Tille

  Elegantné dámske šaty v bielej farbe s výrazným kvetinovým vzorom. Šaty s plisovanou sukňou, krátkym rukávom, majú elastický pás s viazaním. Šaty majú prekladaný výstrih a krátky rukáv.

  Externý sklad

  39,90 €

 • Biele kvetinové plisované šaty Tille

  Elegantné dámske šaty v bielej farbe doplnené jemným pastelovým kvetinovým vzorom. Šaty s plisovanou sukňou, krátkym rukávom, majú elastický pás s viazaním. Šaty majú prekladaný výstrih a krátky rukáv.

  Externý sklad

  39,90 €

 • Biele kvetinové šaty Nicolet plisované 42,90 € 30%

  Biele kvetinové šaty Nicolet plisované

  Elegantné dámske letné šaty v bielej farbe. Plisovaný model s dĺžkou pod kolená, v páse stiahnutý gumičkou aj opaskom, majú podšívku. Šaty majú kvetinový vzor, sú vhodné na letnú svadbu, oslavu aj inú príležitosť.

  Externý sklad

  29,90 €

  42,90 € Ušetríte 13 €

 • Vzorované maxišaty Malibu limetková/ ružová 59,90 € 50%

  Vzorované maxišaty Malibu limetková/ ružová

  Jedinečné dámske maxišaty s lodičkovým výstrihom v kombinácii limetkovo-žltej a tmavoružovej. Šaty s dlhým rukávom, majú výrazný rázporok a zapínajú sa na zips. Model je vhodný na akúkoľvek príležitosť, či dovolenku.

  Externý sklad

  29,90 €

  59,90 € Ušetríte 30 €

 • Šifónové midi šaty Elvire

  Luxusné a nadčasové dámske midi šaty v béžovej farbe doplnené jemnými pastelovými kvetmi. Šaty s dlhým rukávom, v páse stiahnuté elastickou gumou, vhodné na akúkoľvek príležitosť či dovolenku. Veľkosť L skladom, doba dodania 1-2 dni.

  Externý sklad

  59,90 €

 • Biele midi šaty s kvetmi GRETA 59,90 € 33%

  Biele midi šaty s kvetmi GRETA

  Elegantné a nadčasové dámske midi šaty Greta z kolekcie Exclusive! Šaty v bielej farbe doplnené kvetovaným motívom, s krátkym rukávom, v páse stiahnuté elastickou gumičkou. Šaty majú voľný a ležérny zvršok v bielej farbe a sú doplnené výraznou sukňou s farebnými kvetmi. Vhodné na príležitosť, dovolenku či oslavu.

  Externý sklad

  39,90 €

  59,90 € Ušetríte 20 €

 • Čierne midišaty FLORENCE

  Elegantné dámske midi šaty v čiernej farbe ozvláštnené béžovým kvetovaným vzorom. Šaty sú veľmi ženské, vhodné na príležitosť ja do práce. Šaty majú dlhý rukáv, po bokoch malé vrecká a elastickú gumu v páse. Okolo krku sú ozvláštnené zapínaním.

  Externý sklad

  54,90 €

 • Čierne kvetinové maxišaty California

  Výrazné dámske maxišaty čiernej farby doplnené ružovým kvetinovým vzorom. Maxišaty s lodičkovým výstrihom a 7/8 rukávom, s elastickou gumičkou v páse, doplnené aj opaskom vo farbe šiat.

  Externý sklad

  89,90 €

 • Tmavomodré spoločenské šaty Lukrécia vzorované

  Luxusné dámske maxišaty v tmavomodrej farbe s tropickým vzorom. Šaty s vysokým rázporkom s viazaním na chrbáte, dlhým rukávom, v páse stiahnuté, zapínanie na zips. Šaty majú dlhý rukáv, ľahký, vzdušný, jemne priehľadný. Šaty nie sú priesvitné, pekne kopírujú postavu a nemajú hlboký výstrih. Model vhodný na akúkoľvek spoločenskú príležitosť. Veľ. M skladom, doba dodania 1-2 dni.

  Externý sklad

  69,90 €

 • Púdrové kvetinové šaty Lilen

  Midi dámske šaty s jemným kvetinovým vzorom. Šaty v púdrovej farbe s krátkym rukávom a elastickým zvrškom, doplnené výrazným rázporkom.

  Externý sklad

  29,90 €

 • Mätové šifónové kvetované maxišaty Lukrécia

  Luxusné dámske maxišaty v mätovej farbe s kvetovaným vzorom. Šaty s vysokým rázporkom a viazaním na chrbáte, bez rukávov, v páse stiahnuté, zapínanie na zips. Ideálny model vhodný na letnú dovolenku, ale aj svadbu či posedenie... Šaty majú podšívku. Veľkosť M skladom, doba dodania 1-2 dni.

  Externý sklad

  64,90 €

 • Biele šifónové kvetované maxišaty Lukrécia 64,90 € 53%

  Biele šifónové kvetované maxišaty Lukrécia

  Luxusné dámske maxišaty v bielej farbe s farebným kvetovaným vzorom. Šaty s vysokým rázporkom a viazaním na chrbáte, bez rukávov, v páse stiahnuté, zapínanie na zips. Ideálny model vhodný na letnú dovolenku, ale aj svadbu či posedenie... Šaty majú podšívku.

  Externý sklad

  29,90 €

  64,90 € Ušetríte 35 €

 • Púdrové šifónové kvetované maxišaty Lukrécia

  Luxusné dámske maxišaty v púdrovej ružovej farbe s kvetovaným vzorom. Šaty s vysokým rázporkom a viazaním na chrbáte, bez rukávov, v páse stiahnuté, zapínanie na zips. Ideálny model vhodný na letnú dovolenku, ale aj svadbu či posedenie... Šaty majú podšívku.

  Externý sklad

  64,90 €

 • Tmavomodré šifónové kvetované maxišaty Lukrécia

  Luxusné dámske maxišaty v tmavomodrej farbe s kvetovaným vzorom. Šaty s vysokým rázporkom s viazaním na chrbáte, s dlhými rukávmi, v páse stiahnuté, zapínanie na zips. Ideálny model vhodný na letnú dovolenu, ale aj svadbu či posedenie.

  Externý sklad

  69,90 €

 • Čierne kvietkované šaty 59,90 € 16%

  Čierne kvietkované šaty

  Dámske letné kvietkované šaty v čiernej farbe. Šaty majú vrch korzetového typu a nariasené krátke rukávy.

  Momentálne vypredané

  49,90 €

  59,90 € Ušetríte 10 €

 • Mätové šifónové kvetované šaty Danissa New

  Šifónové šaty s drobnými mätovými kvetmi. Očarujúce, dievčenské šifónové šaty s rukávmi siahajúcimi po lakeť s ozdobami a výstrihom obálky. Výstrih do tvaru písmena V posúva siluetu a odhaľuje jej hornú časť. Šaty majú podšívku. Univerzálne šaty, ktoré sa hodia takmer pri každej príležitosti a sezóne. Voľný, ale elegantný štýl bude dobre fungovať pri svadbách, rodinných oslavách alebo večerných...

  Momentálne vypredané

  29,90 €

 • Šifónové kvetované maxišaty Lukrécia tmavozelené

  Luxusné dámske maxišaty v tmavozelenej farbe s kvetovaným vzorom. Šaty s vysokým rázporkom s viazaním na chrbáte, dlhým rukávom, v páse stiahnuté, zapínanie na zips. Model vhodný na akúkoľvek príležitosť... Veľ. M, L skladom, doba dodania 1-2 dni.

  Externý sklad

  64,90 €

 • Šifónové kvetované maxišaty Lukrécia tmavomodré

  Luxusné dámske maxišaty v tmavomodrej farbe s kvetovaným vzorom. Šaty s vysokým rázporkom s viazaním na chrbáte, dlhým rukávom, v páse stiahnuté, zapínanie na zips. Model vhodný na akúkoľvek príležitosť...

  Momentálne vypredané

  69,90 €

 • Púdrové šifónové kvetované maxišaty Lukrécia 69,90 € 42%

  Púdrové šifónové kvetované maxišaty Lukrécia

  Luxusné dámske maxišaty v púdrovej farbe s kvetovaným vzorom. Šaty s vysokým rázporkom s viazaním na chrbáte, bez rukávov, v páse stiahnuté, zapínanie na zips. Ideálny model vhodný na letnú dovolenu, ale aj svadbu či posedenie...

  Externý sklad

  39,90 €

  69,90 € Ušetríte 30 €

 • Béžové šifónové kvetované maxišaty Lukrécia 64,90 € 38%

  Béžové šifónové kvetované maxišaty Lukrécia

  Luxusné dámske maxišaty v béžovej farbe s kvetovaným vzorom. Šaty s vysokým rázporkom s viazaním na chrbte, bez rukávov, v páse stiahnuté, zapínanie na zips. Ideálny model vhodný na letnú dovolenku, ale aj svadbu či posedenie...

  Veľkosť vypredaná, zvoľte prosím inú

  39,90 €

  64,90 € Ušetríte 25 €

Filter

Veľkosť

Farba zobraziť všetky

Štýl zobraziť všetky

Dodanie

Hľadať text

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

S pribúdajúcimi lúčmi slnka sa nám začínajú objavovať aj kvety. A kvety rozhodne patria aj do sveta módy. Kvetinové vzory pridávajú do svojich výtvorov aj svetoví módni dizajnéri. Kvetinové motívy sa objavujú už tradične na šatách, ale aj na iných kúskoch odevov... kvetované blúzky, bundy s kvetovaným vzorom či kvetované sukne. Aj tieto inšpirácie nájdete u nás v ponuke. Ale späť k šatám...

Šaty sú najlepší odev v šatníku každej ženy. Ak si na seba ráno nahodíte módne šaty, polovicu úspechu už máte za sebou. Počas teplejších dní prehodíte len štýlovú džínsovú bundu alebo koženku a pohodlný outfit máte na svet. Kvetované šaty sú ženské a to je dôvod, prečo sa rok čo rok znova vracajú s príchodom jari. Kvetované motívy na šatách sa spájajú s romantikou a láskou, skvele sa kombinujú napríklad aj s výraznými doplnkami ako náušnice či čelenky.

V kvetovaných šatách sa budete cítiť v lete vždy príjemne. Využijete ich počas bežných dní aj na večernú príležitosť. Samostatnú pozornosť je treba venovať v našom e-shope dokonalým kvetovaným maxišatým, ktoré z vás urobia bohyňu. Či už zvolíte maxišaty s výraznými kvetmi, alebo jemné pastelové modely, budete zaručene neprehliadnuteľná. Letné kvetované maxišaty sú ideálne na letnú svadbu, na záhradnú párty, aj dovolenku pri mori. Ak hľadáte ideálne šaty na túto sezónu, neprehliadnite ani tie kvetované... Od mini kvietkov až po maxi kvety, od mini dĺžiek po maxi dĺžku, od nenápadných vzorov a farieb až po tie najvýraznejšie farby. Prejdite si našu ponuku a ak ste doteraz kvety nemilovali, od teraz budete...

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Naša webová stránka ukladá údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača) na identifikáciu vašej relácie a dosiahnutie základnej funkčnosti platformy, zážitku z prehliadania a zabezpečenia.
Môžeme ukladať údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača), aby sme mohli poskytovať doplnkové funkcie, ktoré zlepšujú váš zážitok z prehliadania, ukladať niektoré z vašich preferencií bez toho, aby ste mali používateľský účet alebo bez prihlásenia, používať skripty a/alebo zdroje tretích strán, widgety atď.
Používanie analytických nástrojov nám umožňuje lepšie porozumieť potrebám našich návštevníkov a tomu, ako používajú našu stránku. Môžeme použiť nástroje prvej alebo tretej strany na sledovanie alebo zaznamenávanie vášho prehliadania našej webovej stránky, na analýzu nástrojov alebo komponentov, s ktorými ste interagovali alebo ste ich používali, zaznamenávanie udalostí konverzií a podobne.
Môžeme používať súbory cookie a nástroje tretích strán na zlepšenie ponuky produktov a/alebo služieb našej alebo našich partnerov, jej relevantnosti pre vás na základe produktov alebo stránok, ktoré ste navštívili na tejto webovej stránke alebo na iných webových stránkach.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe DO POKLADNE ➜