VRÁTENIE TOVARU DO 45 DNÍ

DOPRAVA ZDARMA NAD 20€

0
Späť

Dve kľúčové slová pre párty tejto sezóny – tyl a flitre

Pridané: 13.11.2019 14:24:23 Počet zobrazení: 188

13 November 2019

Pozvanie na Vianočnú, či Silvestrovskú párty by malo byť príjemným zážitkom bez neustáleho stresujúceho premýšľania, čo na seba. Pri hľadaní toho správneho outfitu Vám stačia dve kľúčové slová – tyl a flitre. Tieto dve ingrediencie, či už v kombinácii alebo osobitne, sú hitom tohtoročnej zimnej sezóny. Vďaka nim budete vyzerať neodolateľne a vytvoríte si zvodný outfit s dotykom luxusu.

Dve kľúčové slová pre párty tejto sezóny – tyl a flitre

Nadčasový tyl

     Najvzdušnejšia zo všetkých látok. Materiál, ktorý bol vyhradený pre svadobné a baletné šaty, sa konečne dostal do každodenného módneho sveta. Tyl jemne zahalí pokožku a necháva priestor fantázii, no zároveň pôsobí veľmi decentne. Momentálne „letia" puffované balónové rukávy, a lá 80-te roky, takže či už si oblečiete šaty alebo top, k tomu žiarivá listová kabelka, dokonalý párty outfit je na svete.

Trblietky sú in

     Svetielka jednoducho k zime patria, či už evokujú Vianoce alebo ľadové odlesky. Šaty, či blúzka so žiarivými flitrami Vás rozžiaria aj bez dlhého premýšľania nad vhodnými doplnkami. K takémuto outfitu stačia jednoduché lodičky, kabelka, minimalistické doplnky a budete hviezdou večera!

     Inšpirujte sa na planeta-mody.sk a vyberte si z našej širokej ponuky šaty či akýkoľvek iný módny kúsok, v ktorom zažiarite a budete neprehliadnuteľná...

Šaty s tylovými rukávmi Flitrované šaty  Luxusné strieborno-zlaté šaty Larisa

 

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa
Táto stránka používa cookies. Viac info