0

Vianoce

197

Veľkosť:

Farba:

Štýl:

Dodanie:

Planeta-mody.sk vám už teraz želá krásne Vianoce! 

Vianočný čas sa nezadržateľne blíži a my sme pre vás pripravili tipy na skvelé darčeky pre vašich blízkych, tipy na darčeky pre vašú priateľku, manželku, typi na darček pre vašu mamku. Nezabúdame ani na pánov, takže si pozrite aj kategóriu Darčeky pre neho, kde múžete maloým, ale za to praktickým darčekom obdarovať aj vášho priateľa, manžela, kamaráta či brata.  

Darčeky pre ňu...

Obdarovať ženu sa vždy oplatí. Nielen počas najkrajších sviatkov roka, ale kedykoľvek. My sme pre vás pripravili špeciálnu kategóriu, kde od nás nájdete tipy na darčeky pre každú ženu. Či už hľadáte maličkosť v podobe šperku/ bižutérie, praktickú čiapku či šál, alebo kožený opasok, alebo radšej siahnete po kabelke, ktorá poteší každú ženu, praktickej teplákovej súprave, alebo koženej peňaženke, u nás nájdete módne darčeky za skvelé ceny!

Darčeky pre neho...

Aj vy patríte medzi tie, ktoré pre svoje polovičky hľadajú praktický a štýlový darček? V našej kategórii Darčeky pre neho objavíte množstvo kvalitných kožených doplnkov, ktoré potešia každého chlapa. Elegantné pánske tašky a aktovky, praktické kožené tašky cez rameno, kožené peňaženky a opasky. Nielen technologické vychytávky, ale aj tieto praktické kúsky vedia pánov potešiť, nakoľko sú využiteľné, nevyhnutné a a vždy ich ocenia. Nielen ženy chcú vyzerať skvele, aj muži radi siahajú po módnych kúskoch.

Využite extra zľavu - 10%

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa

Táto stránka používa cookies. Viac info