0

Použite kód: SALE10

Teplákové šaty

60

Veľkosť:

Farba:

Štýl:

Dodanie:

Dnes nájdeme na trhu veľa šiat, v ktorých sa budeme cítiť pohodlne a štýlovo. Jedným zo šiat, ktoré vám zarušia pohodlie sú aj teplákové šaty. Ak milujete tepláky, ale nechcete v nich tráviť celé dni, siahnite po teplákových šatách. Teplákové šaty sú príjemné na dotyk, sú komfortné, častokrát vo voľnejšom strihu alebo v oversize strihu.

Oversize šaty športového typu sú posledné roky veľmi obľúbené... Šaty majú voľný strih, sú pohodlné pri kaťdodennom nosení a hodia sa všetkým ženám, všetkých vekových kategórii. Športové teplákové šaty sú skvelou voľnou na každý deň, hodia sa do školy, na prechádzky alebo na kávičku s priateľmi. Tieto šaty zvyčajne svojim strihom maskujú nedokonalosti ako bruško či stehná.

Dôležitým prvkom teplákových šiat je nepochybne aj výber farby. U nás v e-shope nájdete teplákové šaty od nenápadných béžových a sivých farieb až po výrazné krikľavé odtiene fuchsiovej či limetkovej. A nezabudnite doladiť šaty farebnými teniskami alebo pohodlnými žabkami, prípadne oversize bundičkou.

Využite extra zľavu - 10%

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa

Táto stránka používa cookies. Viac info