0

VRÁTENIE TOVARU DO 45 DNÍ

VÝMENA VEĽKOSTÍ ZDARMA

Malé čierne šaty

63

Veľkosť:

Farba:

Štýl:

Dodanie:

Ak by ste sa opýtali akéhokoľvek dobérho stylistu, aký kúsok nesmie vo vašom šatníku chýbať, odpoveď bude jednoznačná - sú to malé čierne šaty! Tieto nadčasové a univerzálne šaty si získali takú obľubu, a dnes majú status jedného z najväčších módnych hitov. Aj vy hľadáte svoje nové malé čierne šaty? Pozrite si našu ponuku dámskych šiat, kde nájdete elegantné aj menej formálnejšie modely, ktoré sú vhodné na príležitosť akú potrebujete...

História malých čiernych šiat

Správne, malé čierne šaty sú spojené s ikonickou Coco Chanel. Skutočná legenda vo svete módy prišla s jednoduchým a očividne nesmrteľným nápadom. Malé čierne šaty sú na výslní už od 20. rokov 20. storočia. Tieto klasické šaty môžu vyzerať zakaždým inak. Záleží či hľadáte malé čierne na každý deň alebo na výnimočnú príležitosť.

Pre koho sú malé čierne šaty

Máme pre vás dobrú správu... Malé čierne pristanú každej žene! Nezabudnite však na správny strih. Ak si vyberiete pre vás vhodný typ a model šiat, dokážu zvýrazniť vaše prednosti a zakryť nedostatky. Nezáleží či to budú púzdrové šaty alebo šaty s áčkovou sukňou. S malými čiernymi šatami dokážete vytvoriť akýkoľvek styling, extravagantný, pútavý aj originálny. 

Doplnky k malým čiernym rozhodne patria!

Ak ste si už zvolili malé čierne šaty, nezabúdajte na doplnky, ktoré oživia váš vzhľad! Šperky sú nenahraditeľné, predovšetkým v zlatej farbe. S čiernymi šatami vyzerajú nenahraditeľne. Ak obľubujete boho štýl, zvoľte náušnice s perím a slamený klobúk. Na pracovné stretnutie zvoľte decentné šperky v podobe zlatých náušníc alebo náušnice s perlou v štýle Coco Chanel. Kabelka je tiež kľúčový detail! Na večernú príležitosť samozrejme patrí listová clutch kabelka, na bežný deň vám postačí klasická kabelka do ruky alebo dokonca elegantný ruksak, s farbou ktorého sa môžete doslova vyblázniť.

Malé čierne šaty sú kúskom, ktorý sa objavuje v kolekciách každú sezónu. U nás nájdete v ponuke čierne šaty rôznych strihov, od púzdrových šiat až po rozšírené modely, šaty elegantné, ležérne aj športové - všetky sú k dispozícii za skvelé ceny takže si môžete zaobstarať hned viacero modelov...

Chcete dopravu zadarmo ?

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa
Táto stránka používa cookies. Viac info