0

Doprava a darcek zdarma

Tepláky

42

Veľkosť:

Farba:

Štýl:

Dodanie:

Dámske tepláky sú čoraz viac milované... Milujú ich ženy v každom veku, milujú ich bloggerky aj infuencerky. V poslednom období patria tepláky aj na prehliadkové móla a vďaka nim si môžete vytvoriť skutočne štýlové outfity.
Navyše, tepláky sa skvele kombinujú... Môžete zvoliť pohodlné tepláky s bielym tielkom a obuť si k tomu sandále na podpätku. Alebo doplňte tepláky lodičkami a módnym trenčkotom... Zvoľte si úzky strih teplákov a váš look bude elegantný a trendy.

Ak zvolíte tepláky v čiernej, sivej či bielej farbe, touto klasikou nepokazíte nič a určite vás zachráni pri akejkoľvek situácii. Avšak v poslednom období sa do popredia dostávajú aj vzory ako batika, jemné a decentné farby ako béžová, fialová v odtieni lila a samozrejme nezabúdame ani na farbu roka - modrá. Navyše, tepláky sú častokrát doplnené nápismi.

A nezabudnite, u nás v ponuke nájdete množtvo športových modelov - dámske tepláky, ktoré si môžete doplniť dámskou mikinou v rovnakom štýle a vytvoríte si tak dokonalé, trendy teplákové súpravy na voľný čas aj na bežné nosenie...

Zľavy ✔ Akcie ✔ Novinky

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa

Táto stránka používa cookies. Viac info