0

Použite kód: SALE10

Ruksaky a batohy

18

Farba:

Dodanie:

Pohodlné a dámske ruksaky už dávno nie sú určené len výlučné pre študentov či výletníkov. Dnes patria ruksaky a batohy ako praktická voľba pre všetky ženy. Či už hľadáte ruksak na každý deň do školy, do práce alebo na voľný čas, vyberte si z našej ponuky originálnych a štýlových batohov v rôznych farbách, strihoch a prevedeniach. Nájdite svoj vysnívaný batoh a užite si maximálne pohodlie nech už ste sa vybrali kdekoľvek. 

Ruksaky či batohy sú momentálne veľkým hitom ulíc. Móda dnes smeruje k pohodliu a čo môže byť pohodlnejšie ako ruksak prehodený cez plece? Máme voľné ruky a môžeme sa tak venovať kávičke so sebou, alebo deťom počas prechádzky... S ruksakom dokonca môžete vyraziť aj na bicykel či kolieskové korčule a nebude vám vôbec prekážať. V našej ponuke objavíte športové ruksaky na voľný čas, ale aj elegantné batohy, ktoré pokojne môžete dovoliť k saku či sukni.

Ruksaky aj do práce...

Batohy sú skvelou alternatívou k veľkej taške do práce. Do batohu sa vám zmenstí všetko čo potrebujete, dobre vyzerajú aj s elegantným outfitom. Ruksaky majú navyše viaceré priehradky, kde si svoje viece viete prakticky uložiť a nemusíte sa tak prehrabovať vo veľkej shopper taške. Ruksaky vyzerajú skvele ako s teniskami, tak aj s elegantnou košeľou a espadrilkami a vďak nim si vytvoríte dokonalý mestský look. Okrem klasických čiernych a béžových ruksakov nájdete u nás aj výraznejšie modely, ruksaky menších aj väčších rozmerov.

Objavte našu ponuku dámskych ruksakov a batohov na planeta-mody a buďte vždy trendová! Dokonalý módny doplnok bude od dnes jednoznačne ruksak!

Využite extra zľavu - 10%

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa

Prihlásenie

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

Zaregistrovať sa

Táto stránka používa cookies. Viac info